Coffee unit- 7
Код:
Можете да се свържете с нас за повече информация.
Продукта е достъпен само от устройства с резолюция над 1200px.
Категория
Ho.Re.Ca
Koro

Coffee unit- 7

Z3000L COFFEE ASSEMBLY-252511
Z3000L COFFEE ASSEMBLY-252511
Цената е с ДДС
RH-LH SUPPORT-251101
RH-LH SUPPORT-251101
STOPPING RING D.4-098818
STOPPING RING D.4-098818
0.50лв.
FLANGE FOR SPRING-098569
FLANGE FOR SPRING-098569
3.00лв.
PREINFUSION SPRING-098689
PREINFUSION SPRING-098689
3.40лв.
LID FOR SPRING-098567
LID FOR SPRING-098567
1.60лв.
LOWER PISTON GUIDE-098691
LOWER PISTON GUIDE-098691
4.00лв.
Цената е с ДДС
PISTON RETURN SPRING-098688
PISTON RETURN SPRING-098688
0.55лв.
Цената е с ДДС
RETAINER BUSHING-251756
RETAINER BUSHING-251756
Цената е с ДДС
O-RING 2025 / 0V0782
O-RING 2025 / 0V0782
0.45лв.
Цената е с ДДС
LOWER PISTON-251759
LOWER PISTON-251759
19.43лв.
Цената е с ДДС
SILICONE OR SEAL GASKET-251757
SILICONE OR SEAL GASKET-251757
5.41лв.
Цената е с ДДС
DIAM. 42 COFFEE FILTER-251755
DIAM. 42 COFFEE FILTER-251755
7.20лв.
Цената е с ДДС
SCREW TS M4X10-094508
SCREW TS M4X10-094508
Цената е с ДДС
TIEROD WITH KNURLED NUT-252020
TIEROD WITH KNURLED NUT-252020
5.00лв.
ROD CRANK BLOCKING-098693
ROD CRANK BLOCKING-098693
3.80лв.
ROTATING LEVER-098574
ROTATING LEVER-098574
3.70лв.
ROTATING LEVER ROLL-098692
ROTATING LEVER ROLL-098692
2.20лв.
COFFEE GROUP CRANK-252491
COFFEE GROUP CRANK-252491
Цената е с ДДС
SCREW M6X14-0V3889
SCREW M6X14-0V3889
0.65лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.00лв.
Цената е с ДДС
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
5.80лв.
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
1.07лв.
Цената е с ДДС
REAR SLEDGE-098571
REAR SLEDGE-098571
3.00лв.
SELF-TAPPING SCREW 4,2X26-255031
SELF-TAPPING SCREW 4,2X26-255031
-UL- Z3000L COFFEE CHUTE-252377
-UL- Z3000L COFFEE CHUTE-252377
17.80лв.
Цената е с ДДС
OSCILLATING LEVER-098575
OSCILLATING LEVER-098575
4.80лв.
COFFEE SCRAPER-251761
COFFEE SCRAPER-251761
5.00лв.
Цената е с ДДС
CROSS-BAR-098568
CROSS-BAR-098568
8.00лв.
UPPER PISTON-251758
UPPER PISTON-251758
13.90лв.
Цената е с ДДС
OUTER FIXING COLLAR-091287
OUTER FIXING COLLAR-091287
0.50лв.
FRONT SLEDGE-098572
FRONT SLEDGE-098572
3.20лв.
OVERSIZE INFUSION CHAMBER-251760
OVERSIZE INFUSION CHAMBER-251760
17.20лв.
Цената е с ДДС
SELF-TAPPING SCREW 4X10-255033
SELF-TAPPING SCREW 4X10-255033
Цената е с ДДС
CRANK WITH PIN-252442
CRANK WITH PIN-252442
15.60лв.
Цената е с ДДС
SPACER BUSH-253655
SPACER BUSH-253655
PISTON VALVE + SPRING-253502
PISTON VALVE + SPRING-253502
8.20лв.
Цената е с ДДС
SILICONE OR SEAL GASKET-251757
SILICONE OR SEAL GASKET-251757
5.41лв.
Цената е с ДДС
DIAM. 42 COFFEE FILTER-251755
DIAM. 42 COFFEE FILTER-251755
7.20лв.
Цената е с ДДС
SCREW TS M4X10-094508
SCREW TS M4X10-094508
Цената е с ДДС
SCREW M6X14-0V3889
SCREW M6X14-0V3889
0.65лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.00лв.
Цената е с ДДС
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.00лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.00лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.00лв.
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
5.80лв.
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
1.07лв.
Цената е с ДДС
Код
Име на резервна част
Цена
Брой
Поръчай
1
252511

Изчерпан

2
251101

Изчерпан

3
098818
0.50 лв.
4
098569
3.00 лв.
5
098689
3.40 лв.
6
098567
1.60 лв.
7
098691
4.00 лв.
8
098688
0.55 лв.
9
251756

Изчерпан

10
0V0782
0.45 лв.
11
251759
19.43 лв.
12
251757
5.41 лв.
13
251755
7.20 лв.
14
094508

Изчерпан

15
252020
5.00 лв.
16
098693
3.80 лв.
17
098574
3.70 лв.
18
098692
2.20 лв.
19
252491

Изчерпан

20
0V3889
0.65 лв.
21
092717
1.00 лв.
22
098565
5.80 лв.
23
096569
1.07 лв.
24
098571
3.00 лв.
25
255031

Изчерпан

26
252377
17.80 лв.
27
098575
4.80 лв.
28
251761
5.00 лв.
29
098568
8.00 лв.
30
251758
13.90 лв.
31
091287
0.50 лв.
32
098572
3.20 лв.
33
251760
17.20 лв.
34
255033

Изчерпан

35
252442
15.60 лв.
36
253655

Изчерпан

37
253502
8.20 лв.