11 - Coffee unit Z2000
Код:
Можете да се свържете с нас за повече информация.
Продукта е достъпен само от устройства с резолюция над 1200px.
Категория
Hot & Cold
Venezia LX

11 – Coffee unit Z2000

Z2000M COFFEE UNIT-0V1358
Z2000M COFFEE UNIT-0V1358
CROSS-BAR-098568
CROSS-BAR-098568
8.50лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.20лв.
Цената е с ДДС
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
1.20лв.
Цената е с ДДС
UPPER PISTON-098577
UPPER PISTON-098577
5.30лв.
SILICONE GASKET OR4118-093167
SILICONE GASKET OR4118-093167
0.47лв.
COFFEE FILTER-098687
COFFEE FILTER-098687
2.10лв.
COFFEE CHUTE-098570
COFFEE CHUTE-098570
7.00лв.
BREWING CHAMBER W/PLUG-0V1715
BREWING CHAMBER W/PLUG-0V1715
7.60лв.
                                                                                                                                                                            Цената е с ДДС
SCRAPER-098920
SCRAPER-098920
Цената е с ДДС
REAR SLEDGE-098571
REAR SLEDGE-098571
3.50лв.
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
6.45лв.
STOPPING RING D.4-098818
STOPPING RING D.4-098818
0.60лв.
CRANK-098573
CRANK-098573
5.35лв.
OSCILLATING LEVER-098575
OSCILLATING LEVER-098575
ROTATING LEVER ROLL-098692
ROTATING LEVER ROLL-098692
2.50лв.
ROTATING LEVER-098574
ROTATING LEVER-098574
3.70лв.
ROD CRANK BLOCKING-098693
ROD CRANK BLOCKING-098693
3.80лв.
LOWER PISTON-099490
LOWER PISTON-099490
6.30лв.
FRONT AND REAR SHOULDER-0V1714
FRONT AND REAR SHOULDER-0V1714
FRONT SLEDGE-098572
FRONT SLEDGE-098572
3.20лв.
ROD WITH KNURL-098694
ROD WITH KNURL-098694
GASKET OR 2025-090421
GASKET OR 2025-090421
CONTROL BUSH-098690
CONTROL BUSH-098690
2.10лв.
PISTON RETURN SPRING-098688
PISTON RETURN SPRING-098688
Цената е с ДДС
LOWER PISTON GUIDE-098691
LOWER PISTON GUIDE-098691
4.00лв.
Цената е с ДДС
LID FOR SPRING-098567
LID FOR SPRING-098567
PREINFUSION SPRING-098689
PREINFUSION SPRING-098689
FLANGE FOR SPRING-098569
FLANGE FOR SPRING-098569
3.00лв.
MICRO SWITCH -UL -096355
MICRO SWITCH -UL -096355
4.70лв.
CRANK WITH PIN-098763
CRANK WITH PIN-098763
Цената е с ДДС
MOTOREDUCER-098708
MOTOREDUCER-098708
81.00лв.
MOTOREDUCER SUPPORT-098566
MOTOREDUCER SUPPORT-098566
8.00лв.
SCREW-096097
SCREW-096097
Цената е с ДДС
SCREW M3X10 -INOX-255047
SCREW M3X10 -INOX-255047
Цената е с ДДС
WATER DEFLECTOR-0V1789
WATER DEFLECTOR-0V1789
1.40лв.
SCREW M6X14-0V3889
SCREW M6X14-0V3889
0.65лв.
SELF-TAPPING SCREW 4,2X26-255031
SELF-TAPPING SCREW 4,2X26-255031
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.20лв.
Цената е с ДДС
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
FIXING COLLAR DIAM 12-096569
1.20лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.20лв.
Цената е с ДДС
SCREW M6X14 / 0V3889
SCREW M6X14 / 0V3889
0.65лв.
Цената е с ДДС
FRONT AND REAR SHOULDER-0V1714
FRONT AND REAR SHOULDER-0V1714
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
TRACE FOR PISTON COMMAND-098565
6.45лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.20лв.
Цената е с ДДС
SCREW M3X10 -INOX-255047
SCREW M3X10 -INOX-255047
Цената е с ДДС
COFFEE FILTER-098687
COFFEE FILTER-098687
2.10лв.
SILICONE GASKET OR4118-093167
SILICONE GASKET OR4118-093167
0.47лв.
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
FIXING COLLAR DIAM MM10-092717
1.20лв.
CRANK-098573
CRANK-098573
5.35лв.
Код
Име на резервна част
Цена
Брой
Поръчай
1
0V1358

Изчерпан

2
098568
8.50 лв.
3
092717
1.20 лв.
4
096569
1.20 лв.
5
098577
5.30 лв.
6
093167
0.47 лв.
7
098687
2.10 лв.
8
098570
7.00 лв.
9
0V1715
7.60 лв.
10
098920

Изчерпан

11
098571
3.50 лв.
12
098565
6.45 лв.
13
098818
0.60 лв.
14
098573
5.35 лв.
15
098575

Изчерпан

16
098692
2.50 лв.
17
098574
3.70 лв.
18
098693
3.80 лв.
19
099490
6.30 лв.
20
0V1714

Изчерпан

21
098572
3.20 лв.
22
098694

Изчерпан

23
090421

Изчерпан

24
098690
2.10 лв.
25
098688

Изчерпан

26
098691
4.00 лв.
27
098567

Изчерпан

28
098689

Изчерпан

29
098569
3.00 лв.
30
096355
4.70 лв.
31
098763

Изчерпан

32
098708
81.00 лв.
33
098566
8.00 лв.
34
096097

Изчерпан

35
255047

Изчерпан

36
0V1789
1.40 лв.
37
0V3889
0.65 лв.
38
255031

Изчерпан